Become A Member

Current Members

Name
School or Club
Dan LonowskiAdams Central
Chris TrampeAdams Central
TJ CusatisAdams Central
Bill GiffordBanner County
Martin OlsenBanner County
Jordan JohnsonBeatrice
Brian YorkBeatrice
AJ JaramilloBeatrice
Todd PorterBellevue East
Alan PokornyBennington
Kam LenhartBennington
Craig PokornyBennington
Erich WarnerBlair
Josh MajerusBoone Central
Eddie SchaafBroken Bow
Jason RynearsonBroken Bow
Dustin WatsonBroken Bow
Kenny WingenderBryan Youth Wrestling Club
Mike MaxBurwell
Luke GideonBurwell
Evan GideonBurwell
Catlin RiceCambridge
Deyton HagerCambridge
John PaulsenCambridge
Heath HostetlerCentura Youth Wrestling
Kevin DvorakCentura Youth Wrestling
Daniel PiersolCentura Youth Wrestling
Norm ManstedtClarks Maulers
Sean TrampeConestoga
Troy RuffnerConestoga
Clayton MooreConestoga
Lukas BorerDouble Dog Wrestling
Eric LawrenceDouble Dog Wrestling
Heath VrbkaDouble Dog Wrestling
Gary SchlesingerDuncan
Rudy BrunkhorstDuncan
Scott MicekDuncan
Daniel BrandenburgDuncan
Robert WestElm Creek
Ryan HoffmanFranklin
Gordon ByeGrand Island
Martin PhillipsHigh Plains
Neil BOWMANJohnson County Central
Jeff BargenLakeview
Aaron WilsonLakeview
Codi JaroszLakeview
Nick UmscheidMcCook
Nate OlsonMillard South
Jay MeneelyMillard South
TJ BickfordMillard South
Russ MonetteMullen
Justin GreyNorfolk
Tony BrownNorfolk
Jeremy WiemannNorfolk
Henry AschoffNorfolk Catholic
Travis FisherNorfolk Catholic
Mace KantNorfolk Catholic
Kenneth StreffNorth Bend
Mike BorerNorth Bend
Mike VirkaNorth Bend
Dale HallNorth Platte
John LittleNorth Platte
Brian SybrandtsNorthwest High School-GI
Greg SmithNorthwest High School-GI
Jeff PaigeNorthwest High School-GI
Bryan CorkleO'Neill
Bryan HoeferO'Neill
Ron SternsO'Neill
Jason SusnjarOmaha Bryan
Rick RotundoOmaha Bryan
Jeff DewittOmaha Bryan
Nathan GlausePalmer
Greg BaderPalmer
Brad ReimersPalmer
Tyler LegatePierce
Les PainterPierce
Jason FreudenburgPierce
Dean BoyerPlainview
Chad SchumacherPlainview
Mark WraggePlainview
Jason FinkRalston
Ed SchmittRalston
Pete GeldesRalston
Jason FinkRalston
Ed SchmittRalston
Pete GeldesRalston
Dennis RiemersmaRed Cloud/Blue Hill
Nick LonowskiRed Cloud/Blue Hill
Lacey WrightRed Cloud/Blue Hill
Jeremy HlavacSchuyler
Nick WilcoxSchuyler
Drey KeairnesSchuyler
Mark WemhoffSchuyler
Jarod OwensSouth Central Unified District #5
Tim MessengerSouth Central Unified District #5
Ryan JohnsonSt. Mary's
Jeremy GoebelSyracuse
Scott CrookSyracuse
Barry BrandtSyracuse
Joshua BowersThayer Central
Lathan McLaughlinThayer Central
Tyler HergottThayer Central
Jerod SpahrTri County
Brad GarrisonTri County
Dustin GarrisonTri County
Sage GideonWakefield
Eric DolezalWaverly
Brad CanoyerWaverly
JP MalcolmWaverly
Jeremy StrongWeeping Water
Charlie CoverWeeping Water
Hoyt KraegerWeeping Water
Ray MaxwellWest Point Beemer Girls Wrestling
Kaelie TomlinWest Point Beemer Girls Wrestling
James BatesWilber
Paul HavelWilber
Dusten BrussWilber
Adam TranmerWinnebago
Adam JamesWinnebago
Keagan PutnamWinnebago